Menu Close

Panevėžio 5-osios gimnazijos Ic, IIb, IIc klasės kartu su mokytojomis I.Nemaniene, L.Kilkuviene, R.Grinkiene bei A.Balčiūniene gegužės 29 – birželio 4 dienomis vykdė trumpalaikius dailės ir lietuvių kalbos bei literatūros projektus Panevėžio miesto Dailės galerijoje

   
       Panevėžio 5-osios gimnazijos Ic, IIb, IIc klasės kartu su mokytojomis I.Nemaniene, L.Kilkuviene, R.Grinkiene bei A.Balčiūniene gegužės 29 – birželio 4 dienomis vykdė trumpalaikius dailės ir lietuvių kalbos bei literatūros projektus Panevėžio miesto Dailės galerijoje. Gimnazistai ir mokytojos lankėsi keliaujančioje MO muziejaus parodoje „Vilniaus pokeris“ pagal to paties pavadinimo R.Gavelio romaną. Dailės mokytoja I.Nemanienė vedė puikią ir įtraukiančią edukaciją „Istorijos iš lagamino“. Edukacijos metu mokiniai ir mokytojos grupėse kūrė pasakojimus pasitelkiant meno kūrinius, interpretavo paveikslus, tyrinėjo, kokius jausmus kiekvienam sukelia meno kūrinys. Pažadinę savo kūrybiškumą mokiniai kūrė istorijas apie objektus ir paveikslus.
Tokio pobūdžio projektai ne tik ugdo kūrybiškumą, bet ir padeda lavinti mokinių emocinį raštingumą, kritinį mąstymą, padeda analizuoti veikėjų charakterius.
Mokytoja Rūta Grinkienė
 
 
Skip to content