Menu Close

Gimnazijos laikraštis „Skaityk“

Svetainė rasyk.lt,  skirta visiems, turintiems savos kūrybos ir norintiems ją parodyti kitiems, mėgstantiems skaityti bei vertinti kitų kūrybą, dievinantiems knygų skaitymą bei turintiems ką pasakyti apie perskaitytą kūrinį, besidomintiems literatūriniu Lietuvos ir pasaulio gyvenimu.

 

 

 

 

 

 

 

 

Panevėžio 5-osios gimnazijos laikraštis “Skaityk” leidžiamas nuo 2007 m. gruodžio mėn. Laikraštis “Skaityk” – tai objektyvus leidinys, kuris ne tik išsamiai informuoja, bet ir leidžia į viską pažvelgti kitu kampu. Mes nekuriame problemų, mes jas leidžiame atrasti, pažinti, suvokti. Niekada nesiekiame kurti ir plėtoti blogio. Mes už gėrį. Galbūt todėl kiekvienas leidinys išsiskiria nauja sėkmės istorija ir leidžia pažinti mūsų gimnaziją kaip šiltą, draugišką bendruomenę ir kaip antrus mokinių namus.

Laikraščio redakcija – tai vieta, kurioje laukiamas kiekvienas. Turi idėją? Esi pasipiktinęs? O galbūt šiandien tavo sėkmingiausia diena? Nesivaržyk! Aprašyk savo istoriją ir pasidalink savo mintimis su visais, kuriuos matai koridoriuose kiekvieną dieną. O gal informuok ir mes parašysime.

Redaktorės: Urtė Libertavičiūtė (IIe) ir Austėja Rusteikaitė (IIId)

Laikraščio leidimą globoja lietuvių kalbos mokytoja Rūta Grinkienė

Korespondentai: Saulė Vaitkevičiūtė (IVa), Gerda Rasiulytė (IVa), Jokūbas Jurėnas (IVa), Lukrecija Zlatkutė (IVb), Goda Giedrikaitė (IVe), Liepa Grubinskaitė (IIe) ir kt.

Vasario mėnesį gimnazijos laikraštis užbaigia su naujovėmis. Buvo išrinktos naujosios redaktorės. Dėkojame Gerdai Rasiulytei (IVa) bei Lukrecijai Zlatkutei (IVb) už puikų pastarųjų metų darbą. Taip pat, visi suprantame, kad kuo toliau, tuo sparčiau viskas tobulėja, atsiranda naujų technologijų, galimybių – pasaulis žengia pirmyn. Didelį žingsnį dedame ir mes, ,,Skaityk’’, – nuo popieriaus į interneto platybes. Nuo šiol straipsnius galėsite skaityti mūsų ,,Facebook’’ puslapyje!

 

 

 

 

 

 

 

Skip to content