Menu Close

Ia klasės mokiniai dalyvavo neigiamų socialinių veiksnių prevencijos projekto „Savo ateitį kuriu dabar“ savęs pažinimo renginyje

Birželio 13 d. Ia klasės mokiniai dalyvavo neigiamų socialinių veiksnių prevencijos projekto „Savo ateitį kuriu dabar“  savęs pažinimo renginyje  „Asociatyviniai testai: ką mūsų pasąmonė sako apie mus?“ G. Petkevičaitės-Bitės bibliotekoje.

Mokiniai susipažino su asociatyvinių testų samprata, rūšimis ir jų taikymą. Galėjo pasirinkti iš kelių testų, kuriuos norėtų išspręsti. Edukacijos metu gimnazistai mokėsi savistabos ir savęs pažinimo būdų, formavo tinkamą požiūrį į psichinę ir emocinę sveikatą, sustiprino motyvaciją siekti žinių.

Refleksijos metu mokiniai aptarė patirtis, psichinės ir emocinės sveikatos, vertybių reikšmingumą ateities pasirinkimams ir savijautai.

Kadangi šiame amžiaus tarsnyje jaunuoliams ypač svarbus savęs pažinimas ir savo tapatybės identifikavimas –  ši edukacija jaunimui labai aktuali ir įdomi.

Edukacijos metu mokiniai ugdėsi šias kompetencijas: kultūrinę, pažinimo, komunikavimo, socialinės, emocinės ir sveikos gyvensenos, kritinio mąstymo.

Neigiamų socialinių veiksnių prevencijos projektas „Savo ateitį kuriu dabar“ finansuojamas Panevėžio miesto savivaldybės lėšomis. Projekto tikslas – stiprinti mokinių emocinę sveikatą, siekiant užkirsti kelią smurtui.

 

Psichologė Elvira Vaisiauskienė

Skip to content