Menu Close

Lietuvos moksleivių rašinių konkurso „Mes esame NATO“ apdovanojimų ceremonijoje – 5-osios gimnazistai

Kovo 27 d. Vilniuje, Valdovų rūmuose vyko Lietuvos moksleivių rašinių konkurso „Mes esame NATO“ apdovanojimų ceremonija. Konkursas buvo skirtas ypač svarbioms datoms: šiais metais NATO sukanka 75-eri ir 20 metų  Lietuvos narystei šioje organizacijoje.

Į renginį buvo pakviesti konkurse dalyvavę gimnazijos Ie klasės mokinė Ieva Grakauskaitė, IVc klasės mokinys Matas Juozapaitis bei mokinius konsultavę istorijos mokytojai Raimondas Daukša ir Jūratė Jankevičienė.

Susirinkusius mokinius ir mokytojus sveikino LR Krašto apsaugos viceministras Žilvinas Tomkus. Apie NATO svarbą, organizacijos valstybių-narių bendradarbiavimą, politines aktualijas, pilietiškumo stiprinimą kalbėjo renginio svečiai: JAV ambasadorė Lietuvoje Kara MCdonald, Didžiosios Britanijos ambasadorius Lietuvoje Brian Olley, Kanados, Prancūzijos, Vokietijos ambasadų, NATO pajėgų integravimo vieneto, Lietuvos kariuomenės atstovai.

Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamento prie KAM direktorius, konkurso pirmininkas Virginijus Vilkelis džiaugėsi mokinių, kurie rašė apie NATO įtaką kiekvienam Lietuvos gyventojui, NATO partnerysčių svarbą už Aljanso ribų, kaip atrodys NATO po dešimtmečių, darbais, įdomiomis įžvalgomis, kūrybiškumu.

Visi mokiniai ir juos ruošę mokytojai buvo apdovanoti padėkos raštais ir atminimo dovanomis. Be minėtų dovanų gavome ir dar vieną dovaną-tai įdomią, istorines žinias papildančią ekskursiją po Valdovų rūmus.

 

Istorijos mokytojai

Skip to content