Menu Close

Jorūnė Adin – 2008 metų laidos alumnė

Lapkričio 22 d. į mokyklą sugrįžo 2008 metų laidos alumnė Jorūnė Adin. Besimokydama dvyliktoje klasėje planavo studijuoti tuo metu populiarią specialybę odontologiją, bet ilgainiui supratusi, jog jai netiks tai, kas tinka kitiems. Mergina buvo aktyvi, mėgstanti bendrauti, bendradarbiauti, planuoti, organizuoti, taip pat kūrybiška (lankė ir muzikos mokyklą). Baigusi mokyklą Jorūnė pasuko savo širdies padiktuotu keliu – studijuoti kultūros ir laisvalaikio renginių organizavimo bei vadybos. Aktyvi mergina studijuodama mokėsi ne tik teoriškai, bet ir praktiškai. Praktika atnešė apčiuopiamos naudos – realų supratimą apie būsimą darbo specifiką, reikiamus kontaktus, plėtėsi pažinčių ratas, kuris reikalingas organizuojant renginius. Baigiant studijas išbandė praktiką vestuvių planavimo srityje. Ši sritis Jorūnei pasirodė įdomi. Šiandien ji – profesionali alternatyvių (ir ne tik) vestuvių planuotoja. Darbo specifika suteikia daug laisvės kūrybai, bet tuo pačiu būtina gebėti gerai planuoti laiką, susidėlioti prioritetus, bendrauti ir suprasti klientų norus, žinoti rinkos kainas, jų pokyčius, turėti platų pažinčių ratą. Streso taip pat nestinga – juk esi atsakingas už visą renginio sėkmę.
Alumnė palinkėjo gimnazistams klausytis savo širdies, nebijoti bandyti tai, kas patinka ir pavyksta, nors kitiems gali pasirodyti keista, ar neįprasta.
Dėkojame Jorūnei 🫶 už mums skirtą laiką, prisiminimus, dalinimusi savo istorija ir praktiškus patarimus, renkantis profesijos kelią!
 
Skip to content