Menu Close

Lapkričio 22 d. į gimnaziją sugrįžo 1992 metų laidos alumnė Deimantė Končiuvienė

Lapkričio 22 d. į gimnaziją sugrįžo ir 1992 metų laidos alumnė Deimantė Končiuvienė. Metus, praleistus besimokant 5-ojoje vidurinėje mokykloje, pašnekovė prisimena kaip vieną gražiausių ir smagiausių gyvenimo laikotarpių, kuris dovanojo komunikabilumą, laisvumą, smalsumo pojūtį, pirmąsias Angliškas Kalėdas, kūrybines popietes. Baigus mokyklą ryšys tarp klasiokų, paralelių klasių draugų niekada nenutrūko ir išliko stiprus. Dauguma bendrauja, susitinka, puikiai žino vieni apie kitus ir bendrus susitikimus organizuoja kiekvienais metais.
Deimantė, baigusi mokyklą, įstojo Panevėžio KTU studijuoti vadybos. Patikslino, kad vadybininkas privalo bendrauti – klausytis, kalbėti, planuoti ir mylėti žmones. Teko dėstytojauti Panevėžio kolegijoje. Šešti metai, kaip ji – tarptautinės kompanijos „Affidea Lietuva“ Panevėžio klinikos vadovė. Mokiniams pristatė įmonės darbo specifiką, atliekamus tyrimus, medicininę įrangą, dirbančius specialistus. Paminėjo dalykus, į kuriuos jos vadovaujamoje įmonėje atsižvelgiama priimant į darbą: lietuvių kalba, bent viena užsienio kalba, informacinių technologijų išmanymas ir darbas komandoje. Deimantės pamokoje mokiniams teko pabūti radiologais ir atlikti užduotį.
Baigiantis netradicinei pamokai, viešnia linkėjo mokiniams išbandyti kuo įvairesnes veiklas, o abiturientams – v i s i e m s dalyvauti išleistuvėse!
Ačiū, Deimante 🫶 , už sugrįžimą ir iki kitų susitikimų!
 
Skip to content