Menu Close

Gegužės 11 d. LR Seime vyko Demokratijos žinių konkurso finalas, kuriame rungėsi ir IVa klasės mokinys Mindaugas Gvergždys

Gegužės 11 d. LR Seime vyko Demokratijos žinių konkurso finalas, kuriame rungėsi 68 geriausiai pasirodę I etape (iš viso dalyvavo 8,5 tūkst. 9-12 klasių mokinių).

Dalyviams  buvo pateikti 32 testo klausimai ir Seimo darbo simuliacijos iššūkis. Simuliacijos dalyviams buvo iškelta užduotis apsvarstyti ir priimti įstatymą: dirbti Seimo, komitetų ir frakcijų posėdžiuose, teikti pasiūlymus, reikšti savo poziciją ir priimti sprendimus balsuojant.

Finalo diena buvo įtempta ir su pertraukomis tęsėsi iki vakaro. Pasibaigus Seimo darbo simuliacijai, mokiniai susitiko su Seimo nariais.

Konkurse sėkmingai pasirodęs IVa kl. mokinys Mindaugas Gvergždys pateko tarp trisdešimties geriausių finalo dalyvių bei geriausiai išsprendė konkurso testą.

Mokytojai kartu su mokiniais sprendė finalo testą, stebėjo Seimo posėdžio simuliaciją, klausėsi  M. Jastramskio, D. Šlekio ir A. Svarausko paskaitų.

 

Mokytoja Gitana Tidikytė

Skip to content