Menu Close

STEAM ugdymas. Stažuotė Kaune

STEAM ugdymas. Stažuotė Kaune
Gegužės 10 dieną Panevėžio 5-osios gimnazijos fizikos mokytoja Loreta Geleževičiūtė, biologijos mokytoja Zita Grinienė ir matematikos mokytojai: Jolanta Šulskienė, Asta Arūnienė, Virginija Paliulionienė ir Alvydas Jėčius dalyvavo kvalifikacijos tobulinimo programos „STEAM mokytojų praktikos verslo įmonėse“ III modulio pažintiniame vizite „Švietimo ir verslo bendrystė plėtojant STEAM ugdymą“ Kaune. Stažuotę organizavo Panevėžio miesto savivaldybės Panevėžio pedagogų švietimo centras.
Stažuotės metu mokytojai aplankė KTU FabLabo elektronikos, mechanikos centrą ir laboratorijas. Susipažino su KTU M-Lab centru.
Įmonėje UAB „Elinta“ – „Ateities inžinerija“ buvo supažindinti su inovatyviais produktais, kurie kuriami Elinta Motors įmonėje: elekrtonika, ektriniais varikliais, programine įranga, baterijomis, elektrinėmis automobilių pakrovimo stotelėmis. Šioje įmonėje svarbiausia: galvoti kaip sujungti elektroniką su intelektu – galvoti apie ateitį. „Elektronika + intelektas = Elinta“.
VDU botanikos sode vyko edukacinis užsiėmimas, supažindinimas su sodo istorija, žydinčiomis augalų kolekcijomis, aplankėme oranžeriją ir nuostabią drugelių parodą.
Stažuotėje įgytas STEAM patirtis, pastebėjimus pritaikysime ugdymo procese.
Biologijos mokytoja Zita Grinienė
Skip to content