Menu Close

Didžiuojamės Ic klasės mokine, Lietuvos taekvondo čempione, Gabija Jančyte!

Vilniuje įvyko 19–asis atviras Taekvondo čempionatas, kuriame dalyvavo 250 sportininkų iš Lietuvos, Rusijos, Baltarusijos, Latvijos, Estijos, Lenkijos.

Sportininkai varžėsi įvairiose amžiaus grupėse ir svorio kategorijose, pagal olimpinę pilno kontakto kovų sistemą.

Panevėžiui šį sezoną atstovavo viena sportininkė iš Panevėžio sporto klubo „Voras“.

Gabijai Jančytei tai buvo pirmos tokio lygio varžybos, kuriose ji kovojo merginų 15–17 metų amžiaus grupėje (svorio kategorijoje iki 59 kg).

Nors Gabija pirmą kartą dalyvaudama pati nesitikėjo papulti į finalą, bet sėkmė šį kartą jos neaplenkė ir finalinėje kovoje jėgas teko išbandyti su gerokai daugiau varžybų patirties turinčia Kauno klubo „Tajanas“ sportininke.

Kova pirmame dviejų minučių kėlinyje vyko apylygiai. Po minutės pertraukėlės panevėžietė, sukaupusi jėgas, antrame kėlinyje gerokai atsiplėšė nuo kaunietės ir pirmavo 6 taškais. Iki kovos pabaigos kaunietei nebepavyko persverti rezultato ir panevėžietė dviejų taškų persvara išplėšė pergalę ir užėmė pirmąją vietą.

Sveikiname ir linkime sėkmės ateities varžybose!