Menu Close

Dalyvavome mokinių kūrybos ir žinių konkurse “Korupcija man – ne draugas 2017”

Gruodžio 8 d., Tarptautinę antikorupcijos dieną, Panevėžio miesto savivaldybės Švietimo ir jaunimo reikalų skyriuje vyko mokinių kūrybos ir žinių konkursas „Korupcija man – ne draugas“. Renginį organizavo Moksleivių namai.

Konkurse dalyvavo 5-osios ir V. Žemkalnio gimnazijų, M. Karkos pagrindinės mokyklos, „Žemynos“ ir „Saulėtekio“ progimnazijų 7-10 klasių komandos. Mokiniai parengė pilietinę poziciją atspindinčius komandų prisistatymus, atliko įvairias kūrybines užduotis: kūrė ir originaliai pateikė antikorupcinio kokteilio receptą, vertino, ar yra korupcijos apraiškų įvairiose gyvenimiškose situacijose, sprendė kryžiažodį ir taip pasitikrino žinias apie šį neigiamą socialinį reiškinį, plėtė savo akiratį šia tema.

Mokinius vertino Savivaldybės, Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) ir Moksleivių namų atstovų komisija. Nugalėtoja tapo „Saulėtekio“ progimnazijos komanda „Teisingumo lyga“, antri – 5-osios gimnazistai („Nepaperkamieji“), trečia – „Žemynos“ progimnazijos „Komanda „X“. Jiems įteiktos Savivaldybės bei STT atminimo dovanėlės.

 Panevėžio 5-os gimnazijos mokinių komanda „Nepaperkamieji“:

Martynas Gaudzė

Vilija Kalibataitė

Ugnė Radžiūtė

Edgaras Iljinas

 Mokinius paruošė socialinė pedagogė Jelena Užalinskienė

Skip to content