Menu Close

SVEIKINAME! Keturios Ie klasės merginos įveikė sudėtingą ir iššūkių kupiną DofE programos sidabro kvalifikacinį žygį!

Gegužės 21-23 d. keturios mūsų gimnazijos 1e klasės merginos Emilija Kondrotaitė, Goda Sauliakaitė, Aistė ir Austėja Masiliūnaitės leidosi į sudėtingą ir iššūkių kupiną DofE programos sidabro kvalifikacinį žygį pėsčiomis Molėtų rajone. Žygis prasidėjo prie Mindūnų apžvalgos bokšto ir per tris dienas nužygiavus beveik 50 km ten pat ir pasibaigė. Merginos sėkmingai įveikė visą maršrutą, įvykdė išsikeltus tikslus! Žygis įskaitytas ir puikiai įvertintas! Birželio 30 d. baigiamoji sidabro programos dalis – apdovanojimai! Sveikiname ir didžiuojamės!
Į žygį merginas išlydėjo mokytojai A. Butautas ir J. Filatova
Skip to content