Menu Close

Vykusioje konferencijoje pranešimus skaitė

RESPUBLIKINĖ 8–12 KLASIŲ MOKINIŲ TIRIAMOJI-PRAKTINĖ GAMTOS
MOKSLŲ KONFERENCIJA
„STEBIU-KURIU-REALIZUOJU. 2026“
2026-04-22 vykusioje konferencijoje pranešimus skaitė:
🔬🧫🔎📈🩸 🌱,,Gliukozės koncentracijos kraujyje kitimas priklausomai nuo mitybos ir fizinio krūvio” – Rasa Vaičikonytė IVd klasės mokinė,
paruošė biologijos mokytoja Virginija Kizienė;
🔬🧫🔎📈🩸🌱,,Dirvožemio rūgštingumo tyrimas” – Akvilė Mikelaitytė IIe klasės mokinė, paruošėė chemijos mokytoja Monika Krivickienė;
🔬🧫🔎📈🩸 🌱,,Rūkymo padariniai sveikatai ir visuomenei” –
Emilija Lukoševičiūtė, Kaja Mažilytė III klasės mokinės, paruošė biologijos mokytoja Zita Grinienė.
Skip to content