Menu Close

VALENTINO DIENA KITAIP

 

 

 

 

 

 

Vasario 14 d. tikybos mokytoja sese Elija ir 10 gimnazijos mokinių, Kauno Žalgirio arenoje, dalyvavo koncerte “Širdies ritmu”. Renginio metu pajutome begalę nesuvaidintų emocijų. Scenoje pasirodė ypač talentingi bei kūrybingi atlikėjai, kurie žiūrovus įsileido į savo pasaulį: grojo, dainavo, dalijosi draugystės, meilės bei tikėjimo patirtimi. Na, o įpusėjus vakarui, perkusininkų pagalba, visi žmonės tapo viena plakančia širdimi. Taigi Valentino diena kitaip buvo nuostabi, o svarbiausia – kitokia. (Įspūdžiais pasidalino Gabrielė Katilevičiūtė IIe kl. Ir sesuo Elija).

Programoje dalyvavo:

 • Būgnų šou su Terl Bryant ir Martin Neil;
  • Saulius Petreikis ir World orchestra;
  • Duetas „Skafandras ir drugelis“;
  • Rimantas ir Kristina Žaldokai;
  • Ir uždegančios BALTOS VARNOS;
  • ir kiti.

Platesnis aprašymas ir foto http://www.bernardinai.lt/straipsnis/2019-02-15-sirdies-ritmu-i-vasario-16-aja/174408

Dabar ruošiamės kitam renginiui: š. m. kovo 29-31 dienomis Truskavoje vyks rengimo šeimai ir lytiškumo ugdymo savaitgalis jaunimui “Pažink save”. Norintys dalyvauti registruokitės iki kovo 10 d. pas s. Eliją. (Kaina 20 Eur). Organizuoja Panevėžio vyskupijos Šeimos centro darbuotojai ir savanoriai.

Mes siūlome tau keliauti į nepamirštamą kelionę, kupiną įspūdžių, atradimų, emocijų ir naujų žmonių. Tai kelionė savęs ir kito pažinimo link, padėsianti geriau suprasti savo vidinį ir išorinį pasaulį. Laikas tobulėjimui atėjo dabar. Išdrįsk priimti šį kvietimą. Nėra ko laukti.

Renginio metu: stiprinsime savivertę; analizuosime vertybes; gilinsimės į santykius šeimoje;
ieškosime lyčių skirtumų ir panašumų; svarstysime, ko reikia sėkmingai draugystei poroje; diskutuosime apie lytinius santykius, gyvybę ir vaisingumą, ir t.t.

Tavęs laukia specialiai tau subalansuota renginio programa, nepamirštamas laikas draugiškoje bendraamžių kompanijoje, maitinimas tris kartus per dieną ir prisiminimai visam likusiam gyvenimui!

Tikybos mokytoja sesė Elija

 

Skip to content