Menu Close

Renginys mano akimis buvo suorganizuotas gerai. Šis netradicinis Sausio 13-osios minėjimo būdas buvo naujovė, kuri atsipirko. Milvydas Š.

Ši diena man yra ne tik įvykis, įrašytas į istoriją, bet diena, kai aš didžiuojuosi savo tauta. Laisvė yra viena didžiausių vertybių, kokių tik gali būti. Džiaugiuosi, kad Laisvės gynėjų dieną yra minima ne tik tylos minute prieš pamokas, bet tam yra skiriamas visas renginys.
 Beatričė L.

Man šis renginys patiko, nors ir buvo šalta, bet mūsų sukabintos rankos sušildė mus. Austėjos dainavimas suvirpino širdį.
Matas P.

Šis renginys pagerbė žmones, žuvusius už laisvę, už laisvą Lietuvą, todėl yra vertas vykti per kiekvieną Sausio 13-ąją. Žodžiai ir dainos sugraudino ir privertė susimąstyti apie laisvės sąvoką, jos reikšmę ir tokią garbingą  istoriją.  
Greta T.

Įdomus, kitoks paminėjimas. Man patiko jauki, rami nuotaika.
Gustė P.

Buvo gražu, jauku, prasminga. Labai gražiai dainavo Austėja.
Martyna G.

Šis renginys sukvietė visus žmones prisiminti ir pagerbti Sausio 13-osios įvykius ir juose žuvusius žmones. Manau, tai buvo puikus momentas įžvelgti ir vertinti, ką turime.  
Kotryna L.

Sausio 13-osios renginys buvo originalus. Buvo sukurta tinkama, rami atmosfera. Susikibimas rankomis – tai graži idėja, tinkama šiai progai.  
Natija G.

Renginys, kaip ir pati minėjimo reikšmė, buvo įsimenantys ir svarbūs kiekvienam lietuviui. Kiekvienais metais yra būtina taip gražiai, kartu su visa bendruomene prisiminti ir dar kartą išgyventi Sausio 13-ąją. Ačiū už tikras ir nuoširdžias emocijas bei labai gražų paminėjimą. 
Greta G.

Scenarijus patiko, kiemelis buvo gerai panaudotas.  
Paulius S.

Šis renginys parodė Lietuvai, pasauliui, kad 5-oji gimnazija gerbia žmones, kurie padėjo savo galvas dėl laisvos Lietuvos, kurią mes galim vadinti taip dėl žuvusiųjų. Titas J.

Renginys man patiko. Vieta labai gera ir man patiko, kad renginys neužsitęsė, kadangi lauke buvo labai šalta. Mantas G.

Širdis džiaugiasi, kad mokyklos bendruomenė šitaip paminėjo Sausio 13-ąją. 
 Dainius K.

Nuo Sausio šalnos delną šildė kito lietuvio delnas, o širdį visų lietuvių ryžtas.  Antanas B.

Man patiko, kad Dievulis mus palaimino tokiu gražiu oru tokią svarbią, istorinę dieną.  Martynas V.

Man patiko, kad šiam paminėjimui buvo panaudotas mokyklos kiemelis, bet galėjo būti ilgiau. Norėčiau, kad dažniau kitos netradicinės vietos būtų panaudotos renginiuose.  Benas L.

Renginyje jaučiausi sunerimęs, nes daug galvojau apie sužeistus ir žuvusiuosius. Mano nuomone, renginys pagerbė šiuos žmones.  
Nojus P.

Sausio 13-oji, mano nuomone, buvo paminėta labai jaukiai ir šiltai. Buvo pagerbti visi žuvusieji, susikabinimas už rankų suvirpino širdį ir sustiprino jautrumo jausmą. Skaudi diena buvo tikrai gražiai paminėta
Aistė M.

Renginys sužavėjo savo paprastumus ir tikrumu. Manau, kad žmonės, kurie paaukojo savo gyvybę dėl Lietuvos taip ir turi būti prisiminti ir pagerbti, paprastai, be didelės pompastikos, bet, svarbiausia, NUOŠIRDŽIAI.   Ugnė R.

Šis renginys buvo sėkmingas, gražiai paminėjome šią dieną. Vyravo ramybė ir jaukumas. Tik tiek, kad buvo šalta.  Gabrielė Ž.

Patiko renginys, nes susirinko visa mokyklos bendruomenė. Gražiai padainavo ir labai tinkamai paminėti mirusieji.  Edvinas T.

Skip to content