Menu Close

Paskaita I-II klasių mokiniams „5 žingsnių strategija sėkmingam karjeros pasirinkimui”

Šiandien gimnazijos aktų salėje  vyko paskaita I-II klasių mokiniams „5 žingsnių strategija sėkmingam karjeros pasirinkimui”, kurią skaitė  kalba.lt vadovas Rytis Jurkėnas.

Apie Rytį Jurkėną:
Rytis Jurkėnas – edukacinės bendrovės „Kalba.Lt” vadovas, įmonėje dirba nuo 2004-ųjų m.
Rytis Jurkėnas 11 metų studijavo mediciną ir turi medicinos gydytojo internisto kvalifikaciją. Taip pat baigė vadybos magistrantūros studijas ISM vadybos ir ekonomikos universitete.
„KALBA“ generalinis direktorius yra profesionalus karjeros konsultantas. Jis lankė karjeros mokymus kartu su Anglijos Nepriklausomų mokyklų asociacija. Dalyvavo įvairių Anglijos universitetų, įskaitant Kembridžo universiteto, karjeros specialistų ruošimo konferencijose.
Rytis Jurkėnas yra sertifikuotas „Morrisby“ organizacijos karjeros specialistas. Kiekvienais metais R. Jurkėnas skaito pranešimus ir praktinius seminarus moksleiviams, jų tėvams ir pedagogams įvairiuose renginiuose bei nacionalinėse ir tarptautinėse konferencijose apie edukacijos naujoves, švietimo sistemos ypatumus, specialybės pasirinkimą ir sėkmingos karjeros užsitikrinimą.
R. Jurkėnas kalba 5-iomis užsienio kalbomis: anglų, ispanų, vokiečių, rusų ir lenkų. Kalbų mokėsi kalbų mokyklose užsienyje: anglų – Airijoje, vokiečių – Vokietijoje ir ispanų – Ispanijos sostinėje Madride, tad ne tik žino, kurios užsienio mokyklos yra geriausios, bet ir konsultuoja apie gyvenimo sąlygas skirtingose šalyse, jų kultūrinius skirtumus.
Užsienio kalbų mokėjimo svarbą suprato pradėjęs keliauti. Iš pradžių kelionės apsiribojo Europa – yra aplankęs visas Europos šalis, išskyrus Serbiją ir Juodkalniją. Dabar yra apkeliavęs beveik visą pasaulį: buvęs JAV, Kanadoje, Pietų Amerikoje bei tokiose egzotinėse ir tolimose šalyse kaip Kinija, Tailandas, Malaizija, Zimbabvė ar Papua Naujoji Gvinėja bei daugelyje kitų.
Sukaupta kelionių ir tarptautinių edukacijos konferencijų patirtis, profesionalaus karjeros konsultanto kvalifikacija ir vadovavimas edukacinėms bendrovėms Lietuvoje ir Latvijoje leidžia Ryčiui Jurkėnui suvokti švietimo sistemų privalumus ir iššūkius įvairiose šalyse bei konsultuoti karjeros klausimais.

Skip to content