Menu Close

Panevėžio 5-osios gimnazijos mokinių dailės ir fotografijos darbų paroda „Muzika, žodis, spalva“

Birželio 10 d. Naujamiesčio kultūros centre – dailės galerijoje įvyko  Panevėžio 5-osios gimnazijos mokinių dailės ir fotografijos darbų parodos „Muzika, žodis, spalva“  atidarymas.
Parodoje savo mokinių darbus pristatė fotografijos mokytojas K. Kulikauskas ir dailės mokytoja I. Nemanienė. Pristatydami darbus mokytojai pabrėžė, kad svarbiausias uždavinys mokiniams – ieškoti savo veido, nebūti kopijomis. Gimnazijos direktorė D. Dapšauskienė džiaugėsi jaunaisiais kūrėjais, jų pasiekimais. Nors parodos atidaryme dalyvavo tik dalis jaunųjų menininkų, jie mielai papasakojo apie savo kūrybą. Gabija Lunskytė (IIf) ir Vanesa Juškaitė (IId) bei Marija Skrebytė (IVe) pristatė savo darbus. Galerijoje skambėjo Jokūbo Jurėno (IVa) ir Beno Ridiko (IIIa) atliekami kūriniai.

Parodą galite aplankyti Naujamiesčio kultūros centro dailės galerijoje iki
liepos 4d.

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”33″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”240″ thumbnail_height=”160″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”2″ number_of_columns=”0″ ajax_pagination=”0″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”0″ slideshow_link_text=”Paroda” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

Maloniai kviečiame!

Skip to content