Menu Close

Lietuvos šimtmečio proga VMI beldžiasi į 100 mokyklų duris

Šiandien gimnazijoje lankėsi Valstybinės mokesčių inspekcijos atstovė Alvida Grakauskaitė, kuri pristatė VMI inicijuojamą projektą „Aplankyti 100 Lietuvos mokyklų”. „Aplankyti 100 Lietuvos mokyklų” – tai Lietuvos mokyklų bendruomenių projektas, kuriuo norime ir toliau skatinti vaikų ir jaunuolių sąmoningumą auginant brandžią, pozityvią visuomenę. Pažymėtina, kad Mokesčių inspekcija šiuo projektu tęsia bendradarbiavimą su mokyklomis, profesinio ugdymo centrais, kolegijomis, universitetais ir nuolat pabrėžia darbo su būsimais mokesčių mokėtojais svarbą.

Susitikimo metu gimnazijos Ib ir Id klasių mokiniai turėjo galimybę susipažinti su mokesčių istorija, aktualijomis, mokesčių svarba visuomenei bei valstybei.

„Reikia pripažinti, kad kiekvienas ėjimas į jaunus žmones duoda, atneša kažką naujo, moko būti dėmesingais ir pasiruošusiais bet kokiam iššūkiui. Inspekcijos specialistai noriai ne tik lankosi mokyklose, bet ir patys priima jaunuosius svečius, organizuoja viktorinas, piešinių konkursus, kviečia kartu paminėti savo profesinę šventę. Labai džiaugsimės sulaukę susidomėjimo mūsų inicijuojamu projektu „Aplankyti 100 Lietuvos mokyklų” ir visi kartu prisidėsime minint išskirtinį mūsų valstybės jubiliejų”, – sako VMI Mokesčių informacijos departamento direktorė R. Utkienė.

Organizatorės mokytojos Kristina Žiedelienė ir Zita Grinienė

 

Skip to content