Menu Close

Įspūdžiai iš rekolekcijų “Pažink save”

Mieli gimnazistai, džiaugiuosi, kad taip gausiai atsiliepėte į kvietimą vykti į rekolekcijas. Grįžote pilni įspūdžių. Jūsų pasakojimas apie tai draugams jau paskatino kai kuriuos ateiti ir paprašyti, kad kitą kartą būtinai juos taip pat pakviesčiau važiuoti. Man šios jūsų patirtys yra didžiausias gėris.

s. Elija

Tai buvo pirmas rekolekcijų renginys, kuriame dalyvavau ir kuriuo buvau sužavėtas taip, kad net namo grįžti nebenorėjau. Renginį vedė labai draugiška, rūpestinga, išklausanti, nuostabiausia savanoriu komanda. Jie labai brandžiai ir plačiai mums pristatė temas, vedė žaidimus, pasidalijimo grupeles. Man taip pat patiko laisvumas. Susitarus su vadove, buvo galima išeiti ryte pasportuoti, per ilgąsias pertraukas buvo leidžiama išeiti i lauką, pasižvalgyti, nueiti iki parduotuvės. Taip pat labai patiko, kad savanoriai pagelbėdavo, jų paprašius. Savanoriai, buvo labai šilti žmonės, tai leido mums jaustis jaukiai. Atmosfera kartais primindavo namus. Todėl kartas nuo karto išsiilgstu jų ir noriu ten sugrįžti… Tai buvo mano nuomonė apie Truskavoje vykusias „Pažink save“ rekolekcijas. Mano manymu, jaunimas dalyvaudamas tokiuose renginiuose, ne tik gautų žinių, bet ir greičiau subręstų. (Ib Donatas Kanaporis)

Mums labai patiko paskaita “Pažink save”. Laikas neprailgo, buvo įdomu ir informatyvu. Maistas taip pat buvo geras. Paskaitas vedantys studentai buvo labai malonūs. Visiems patariame nepraleisti progos ir būtinai sudalyvauti! (Ic merginos: Aistė, Urtė, Vaiva, Emilija, Rusnė)

Kovo 29-31 d. vyko VASC programa jaunimui “Pažink save”. Sudalyvauti pasiūlė tikybos mokytoja s. Elija Rudinskaitė. Į renginį vyko trylika 5-tosios gimnazijos mokinių. Dalyvavome įvairiose paskaitose ir žaidimuose, kurių metu kalbėjome apie šiomis temomis: Šeima. Kodėl verta laukti? Jie ir jos. Ar tai meilė,? Tai apie ką nekalbam. Kelias į santuoką. Gyvybė ir vaisingumas. Sužinojome daug apie gyvenimą ir kas mūsų laukia ateityje. Šios paskaitos mums labai padėjo pažinti save ir sukėlė daug pamąstymų. Renginys buvo įdomus ir pamokantis. Labai džiaugiamės, kad šį savaitgalį praleidome Truskavoje. Patariame visiems dalyvauti tokiuose renginiuose, nepasigailėsite. (I d Vestina ir IIb Gabrielė)

Skip to content