Menu Close

Išdalyti prizai viktorinos apie sveikatos draudimą laimėtojams

2017 m. lapkričio 30 dieną Panevėžio teritorinėje ligonių kasoje (TLK) paskelbti ir apdovanoti įstaigos organizuotos viktorinos apie sveikatos draudimą, skirtos 9–11 klasių (I–III gimnazijų klasių) mokiniams, laimėtojai.

Viktorinos tikslas – supažindinti mokinius ir kitus bendruomenės narius su privalomuoju sveikatos draudimu (PSD) ir jo teikiamomis galimybėmis, skatinti sąmoningumą ir informuotumą, domėjimąsi ligonių kasų veikla, sveikatos priežiūros aktualijomis, prevencijos programomis ir pan.

Šiųmetėje viktorinoje į klausimus internete atsakinėjo 145 dalyviai iš 13 mokyklų, 7 savivaldybių – Panevėžio ir Visagino miestų, Anykščių, Kupiškio, Molėtų, Utenos, Zarasų rajonų. Daugumą mokinių apie viktoriną informavo ir paskatino joje dalyvauti mokytojos arba visuomenės sveikatos priežiūros specialistai. Dalyviai pažymėjo, kad sunkiausia buvo atsakyti į klausimus, kiek maždaug pinigų Panevėžio TLK per metus išleidžia gyventojų sveikatos priežiūros paslaugoms ir vaistams apmokėti, kiek vidutiniškai kainuoja vienas greitosios medicinos pagalbos iškvietimas, vieno ligonio gydymas ligoninėje, sanatorijoje.

Panevėžiečiai viktorinos laimėtojai, tarp kurių buvo ir mūsų gimnazistė Vakarė Budrytė, IIb kl., pakviesti į Panevėžio TLK. Ta proga jiems įteikti Panevėžio TLK direktoriaus Jono Narbuto padėkos raštai ir prizai. Padėkos raštas ir atminimo dovanėlė už aktyvų mokinių skatinimą dalyvauti viktorinoje, įteikta ir gimnazijos informacinių technologijų mokytojai Jolitai Stankevičienei.

Teisingi viktorinos atsakymai skelbiami interneto svetainėje www.paneveziotlk.lt (paspaudus reklamjuostę „Mokiniams skirta viktorina“).

 

Skip to content