Menu Close

Trumpalaikis projektas “Matuojuosi profesiją”

Kovo 7 d. IIc klasės mokiniai lankėsi Panevėžio mokymo centro paslaugų ir inžinerijos skyriuje (Pilėnų g. 35). Mokiniai buvo supažindinti su siūlomomis profesinio mokymosi galimybėmis, šiuolaikiškomis praktikos atlikimo patalpomis. Skyriuose mokomasi profesijų, be kurių neįsivaizduojamas kasdienis gyvenimas. Žmonėms, besirūpinantiems grožiu, įvaizdžiu, sveikata – kirpėjų, kosmetikų, masažuotojų, grimuotojų, visažistų mokymosi programos. Dalis absolventų įkuria savo verslus, įsidarbina teatruose, kino pramonėje, televizijoje, reklamos srityje, masažo paslaugas teikia ligoninėse, sanatorijose, reabilitacijos klinikose, sveikatingumo ir sporto centruose, grožio salonuose. Inžinerijos skyriuje siūloma mokytis itin paklausios profesijos – automobilių remontininkų specialybės.
PMC – tai vienas didžiausių profesinio mokymo centrų Lietuvoje, įsteigtas 2022 m. sujungus tris Panevėžio profesines mokymo įstaigas. Platus PMC siūlomų profesijų spektras leidžia jaunuoliams rinktis iš daugybės variantų ir atrasti savo ateities karjeros kelią.
Skyriaus vedėja papasakojo apie priėmimo sąlygas ir atsakė į klausimus. Ji pabrėžė, kad profesinis mokymasis suteikia ne tik teorinių žinių, bet ir praktinių įgūdžių, reikalingų sėkmingai įsilieti į darbo rinką.
Daugiau informacijos apie PMC galima rasti internetiniame puslapyje https://www.paneveziomc.lt/
Ugdymo karjerai koordinatorė gimnazijoje Justina
 
   
   
 
Skip to content