II klasių gimnazistai gegužės 28 d. lankėsi Mykolo Romerio universiteto (MRU) Viešojo saugumo akademijoje (VSA) Vilniuje. Pažintinė diena prasidėjo Vilniaus senamiestyje. Gimnazistai, lydimi gidų ir mokytojų, vaikščiojo istorinėmis gatvelėmis, prisiminė svarbiausius Lietuvos istorijos įvykius ir sužinojo apie Vilniuje įvykusius istorinius nusikaltimus. Po ekskursijos gimnazistai turėjo galimybę susipažinti su universiteto erdvėmis, dalyvauti paskaitoje apie studentų priėmimo procesą bei studijų galimybes MRU Viešojo saugumo akademijoje. Vyko ir praktinis užsiėmimas, kuriame dalyviai patys išbandė daktiloskopijos metodus – mokėsi identifikuoti pirštų atspaudus, susipažino su kriminalistikos pagrindais ir praktiniu tyrimų darbo principu. Edukacinė išvyka į Vilnių suteikė moksleiviams vertingų žinių apie studijų kryptis ir padėjo geriau įsivertinti savo profesinius interesus bei apsvarstyti ateities galimybes viešojo saugumo srityje.
Dėkojame Panevėžio miesto Švietimo skyriui ir MRU Viešojo saugumo akademijai už suorganizuotą pažintinę išvyką!