Menu Close

II b ir II d klasių ugdymo karjerai diena

II b ir II d klasių ugdymo karjerai diena

Kovo 28 d.  II b ir II d klasių mokiniai vyko į Vilnių, parodų ir kongresų centrą LITEXPO, kur vyko paroda „Karjera ir studijos Lietuvoje 2024 “.

Mokiniai lankė Lietuvos aukštųjų ir profesinių mokyklų stendus, susipažino su siūlomomis studijomis, įvairiomis programomis. Tai buvo unikali galimybė iš pirmų lūpų gauti visą reikalingą informaciją apie įvairias mokymo įstaigas, nes dalyvavo jų dėstytojai ir studentai, kurie noriai bendravo su mokiniais, teikė įvairiausią informaciją, atsakinėjo į klausimus. Daug dėmesio buvo skirta karjerai, savanorystei, karinei tarnybai. Mokiniai lankėsi konferencijų centre, kur klausė pranešimus apie karjeros ir studijų galimybes.

Iš Studijų mugės vykome į Vilniaus universiteto Istorijos fakultetą, kur su mumis susitiko fakulteto dekanė dr. Loreta Skurvydaitė ir ragino pasinaudoti tuo, ką siūlo Vilniaus universitetas, jo fakultetai, studijų programos, papasakojo apie Istorijos fakultetą ir čia įgyjamas specialybes. Universiteto konsultantas plačiai pristatė fakultetus, stojimo sąlygas, studijavimo galimybes, labai įdomų universiteto kultūrinį gyvenimą, studentų laisvalaikį.

Ugdymo karjerai diena praėjo labai turiningai, mokiniai gavo daug informacijos, atsakymus į savo klausimus dėl studijų bei būsimos  karjeros ir tai padės jiems, sudarant savo IUP 2024-2025 m. m.

II b klasės vadovė Edita Janulionienė

II d klasės vadovė Jūratė Jankevičienė

Skip to content