Menu Close

If klasės mokiniai dalyvavo neigiamų socialinių veiksnių prevencijos projekto „Savo ateitį kuriu dabar“ renginyje  – literatūriniame protmūšyje G. Petkevičaitės Bitės bibliotekoje

Gegužės 15 d.  If klasės mokiniai dalyvavo neigiamų socialinių veiksnių prevencijos projekto „Savo ateitį kuriu dabar“ renginyje  – literatūriniame protmūšyje G. Petkevičaitės Bitės bibliotekoje. Mokiniai susipažino su atvira jaunimo erdve, joje vykstančiais renginiais, galimybe savanoriauti. Literatūrinis protmūšis – puiki galimybė įdomiai ir linksmai mokytis, išbandyti savo jėgas, patikrinti reakciją, ieškant atsakymų į klausimus apie literatūrą ir kalbas. Keturios komandos varžėsi penkiuose etapuose, sudarytuose iš įvairių klausimų apie pasaulio knygas ir kalbas. Sveikiname laimėjusią komandą „Hipotezės“, nuo jų mažai atsiliko komandą „Flameksas“. O iš tiesų laimėtojai buvome visi, sužinoję daug įdomių dalykų ir praleidę laiką bendraklasių būryje.

Neigiamų socialinių veiksnių prevencijos projektas „Savo ateitį kuriu dabar“ finansuojamas Panevėžio miesto savivaldybės lėšomis. Projekto tikslas – stiprinti mokinių emocinę sveikatą,  siekiant užkirsti kelią smurtui.

 

Psichologė Elvira Vaisiauskienė

 

Skip to content