Menu Close

Gruodžio 11 d. Panevėžio miesto savivaldybėje vyko miesto mokyklų mokinių konferencija „Antikorupcinės aplinkos kūrimas ir sąmoningumo ugdymas ugdymo įstaigose“. Mokiniai paruošė pranešimus temomis, susijusiomis su korupcija, jos apraiškomis, korupcijos rizikos valdymu, antikorupcine politika

Gruodžio 11 d. Panevėžio miesto savivaldybėje vyko miesto mokyklų mokinių konferencija „Antikorupcinės aplinkos kūrimas ir sąmoningumo ugdymas ugdymo įstaigose“. Mokiniai paruošė pranešimus temomis, susijusiomis su korupcija, jos apraiškomis, korupcijos rizikos valdymu, antikorupcine politika.

5-osios gimnazijos IV c klasės mokinės  Kotryna Jackevičiūtė ir Greta Stakionytė skaitė pranešimą „Korupcijos samprata ir pasireiškimas Lietuvoje“.

IV c klasės mokiniai Dominykas Gūra, Matas Juozapaitis ir Matas Milaševičius nagrinėjo ypač aktualią temą „Dovanų politika“. Pranešimo metu buvo parodytas filmukas, kurio scenarijų sukūrė ir vaidino patys mokiniai.

Mūsų gimnazijos mokinių pranešimai ypač sudomino Liną Kančytę, LR Specialiųjų tyrimų tarnybos specialiąją agentę patarėją, su kuria bendravome po konferencijos ir gavome kvietimą į STT Antikorupcinio švietimo skyriaus organizuojamas konferencijas.

Istorijos mokytoja Jūratė Jankevičienė

      

 

 

Skip to content