Šiandien gimnazijos kieme vyko skautiškos košės virimas


Didelis susidomėjimas parodė, kad tokios iniciatyvos vienija mūsų bendruomenę!
Dėkojame gimnazijos skautams ir jų vadovui Kęstučiui Kulikauskui už gardžią košę bei visiems, kurie prisidėjo, ragavo ir kūrė jaukią atmosferą!