Menu Close

Gegužės 28 d. gimnazijoje vyko mokinių debatas, skirtas patyčių prevencijai

Gegužės 28 d. gimnazijoje vyko mokinių debatas, skirtas patyčių prevencijai. Gimnazistai debatavo, kurios patyčios skaudesnės: vykstančios virtualioje aplinkoje, kai žmogus gyvai nėra matomas ir galima drąsiau jo atžvilgiu rašyti, sakyti įžeidžiančius žodžius ar bendraujant gyvai, kai žmogus yra šalia? Abi grupės turėjo svarių argumentų, įrodančių, kad bet kokia patyčių forma yra skaudi. Po debato vyko diskusija salėje – kuri grupė labiau įtikino apie patyčių daromą žalą. Klausytojų balsai pasiskirstė vienodai ir pritarė, kad bet kokios patyčios yra skaudžios ir jas būtina mažinti. Debatuose dalyvavo Ib, Id, If klasių mokiniai.

Ačiū debatuotojams: Januškevičiui Erikui, Kutkui Matui, Bakevičiūtei Aušrai (If klasės mokiniai), Teišerskiui Titui, Volkovui Mantui, Snieškai Gustui (Ie klasės mokiniai). Debatininkus ruošė anglų k. mokytojos Regina Bukelė ir Edita Galeckienė.

Neigiamų socialinių veiksnių prevencijos projektas „Savo ateitį kuriu dabar“ finansuojamas Panevėžio miesto savivaldybės lėšomis. Projekto tikslas – stiprinti mokinių emocinę sveikatą,  siekiant užkirsti kelią smurtui.

 

Pasichologė Elvira Vaisiauskienė

 

Skip to content