Menu Close

Draugystės tiltas

Kovo 20 dieną I klasių gimnazistai Panevėžio Kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų pagrindinėje mokykloje dalyvavo renginyje “Draugystės tiltas”, skirtame akcijai “Mėnuo be patyčių”. Su jaunaisiais pagrindinės mokyklos auklėtiniais bendravo, draugavo, bendradarbiavo ir išdykavo mūsų mokiniai: Patricija Breimelytė, Ia; Kotryna Juškaitė, Ia; Donatas Kanaporis, Ib; Aida Kraujalytė, Ib; Agnė Kubiliūtė, Ib; Brigita Medutytė, Ib; Urtė Dobrovolskytė, Ic; Greta Jatužytė, 1d; Simona Stancelytė, Id; Vaiva Žitiniavičiūtė, Ie.
Bendrą Kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų pagrindinės mokyklos ir mūsų gimnazijos renginį jau kelis metus iš eilės organizuoja mokyklos socialinė pedagogė Edita Kazlauskienė ir mūsų tikybos mokytoja Raminta Rudinskaitė bei socialinė pedagogė Jelena Užalinskienė.
Mokiniams buvo smagi lietuvių gestų kalbos pamokėlė su šmaikščiu mokytoju Viliumi Glušoku. Ib klasės mokinys Donatas Kanaporis paruošė ir visiems pristatė pranešimą apie draugystę. Visi žaidėme linksmus ir suartinančius žaidimus ir kūrėme “Draugystės sodą”.

 
Skip to content