Menu Close

ASSIST

Sausio 23 d. mūsų gimnazijoje lankėsi ASSIST (American Secondary Schools for International Students and Teachers) organizacijos, Lietuvoje remiamos Kazickų šeimos fondo bei JAV ambasados, atstovai: ASSIST programos direktorius Joseph Gould, ASSIST Alumni narys Arnoldas Pranckevičius, ASSIST koordinatorė Lietuvoje Živilė Monika Lazauskienė ir Assist Alumni narė Gintarė Ulianskaitė .
ASSIST programos direktorius pasakojo I-ųjų gimnazijos klasių moksleiviams apie ASSIST  programą, stipendijas ir kuo ypatinga ši programa.  Įdomu buvo sužinoti apie galimybę II –ų klasių moksleiviams metus laiko ( III-ojoje klasėje ) mokytis privačiose elitinėse JAV mokyklose ir galimybę dalyvauti įvairiuose popamokinės veiklos užsiėmimuose. Joseph Gould teigė, kad ASSIST programos tikslas yra siekti, kad ateityje stipendijas laimėję ir sugrįžę moksleiviai siektų panaudoti savo patirtį ir prisidėti prie būsimų moksleivių galimybės išvykti studijuoti.

ASSIST koordinatorė Lietuvoje Živilė Monika Lazauskienė pasidžiaugė, kad daugybę metų sulaukia sėkmingų paraiškų iš Panevėžio 5-osios gimnazijos moksleivių dėl galimybės laimėti stipendiją ir metus laiko mokytis JAV.

Šiais mokslo metais ASSIT programos veikloje aktyviai dalyvauja Greta Matuzevičiūtė, II b klasė, Morta Marija Matelytė, II b klasė, Viktorija Vingirevičiūtė, II e klasė. Moksleivės taip pat dalyvavo ASSIST programos pristatyme ir domėjosi veikla.
ASSIST Alumni narys Arnoldas Pranckevičius ir Assist Alumni narė Gintarė Ulianskaitė pasakojo apie savo patirtį, veiklas  ir mokslą Amerikoje. Gimnazijos pirmokai drąsiai ir su susidomėjimu bendravo su svečiais.

ASSIST programos pristatymas vyko anglų kalba, tai buvo neįkainojama ir puiki anglų kalbos praktika moksleiviams.

 

ASSIST programos mokytoja Genovaitė Simanavičienė

Skip to content