Menu Close

S V E I K I N A M E Atilę, Martyną, Agnę, Joną ir Jorį !

📣 S V E I K I N A M E Atilę, Martyną, Agnę, Joną ir Jorį !
Kovo 10 d. gimnazijos merginų ir vaikinų komandos dalyvavo miesto tarpmokyklinėse badmintono varžybose.
Merginos užėmė antrą vietą 😊 🤩 💐🏆 👏
Martyna Martišauskaitė, IIa
Atilė Vyblova, Ib
Agnė Glodenytė, Ie
Vaikinų iškovota pirma vieta 😊 🤩 🥇 👏
Jonas Bukėnas, IIIe
Joris Čaikinas, If
Džiaugiamės ir didžiuojamės!
Skip to content