Menu Close

Panevėžio jaunimo organizacijų rudens mokymų sesija

PAS Rudens mokymų sesija.

Panevėžio jaunimo organizacijų rudens mokymų sesija tai Panevėžio jaunimo organizacijų sąjungos „Apskritasis stalas“ – PAS kartu su Panevėžio miesto savivaldybe organizuojamas mokymų ciklas Panevėžio jaunimo nevyriausybinių organizacijų (JNVO) stiprinimui.

Panevėžio jaunimo organizacijų rudens mokymų sesija vyks lapkričio 12 d., 10 val. viešbutyje „Romantic“.

Kviečiame susipažinti su rudens mokymų sesijos lektore – Milda Butkevičiūtė. Su Milda mokinsitės ugdyti savo asmenybes per meno terapiją. Savo gyvenimo tikslo formulavimo ir žingsnių link tikslų realizacijos sudėliojimo, palaikant fizinę ir psichoemocinę sveikatą kasdienybėje – teorija, refleksija ir praktika per diskusiją ir dailės terapiją. Su Milda mokymu metu užsiimsite meditacija, kvėpavimo bei judesio pratimais, dailės terapija ir ne tik.

Taip pat prie rudens mokymų sesijos prisijungia lektorius Justinas Brikys – Artihost įkurėjęs. Su Justinu kalbėsite apie kritinį mąstymą ir atsparumą klaidingai informacijai per karikatūras. Taigi, mokinsitės apie mąstymą karikatūromis, skatinant kritinį mąstymą. Dalyviai dalinsis savo perspektyvomis įvairiausiais klausimais, pieš eskizus, nagrinės žmogaus teises ir herojiškumo sampratą.

Renginio nuoroda: https://fb.me/e/2a3mXGV3b

Registracijos forma privaloma visiems dalyviams: https://forms.gle/744gf8eqAEUCPqtu8

(registracija vyksta iki lapkričio 9 d.)

Pagarbiai
PAS biuras | Komunikacija
Skip to content