Menu Close

Sveikiname Elžbietą Patapaitę (IIf) Europos egzamino finalo dalyvę ir laimetoją!

 

 

 

 

 

2020 m. birželio 1 d. įvyko „Europos egzamino“ finalas, kuriame paaiškėjo geriausi Europos Sąjungos žinovai.

„Europos egzamino“ finalas pirmą kartą vyko virtualiu būdu. Susirinkusius dalyvius pasveikino Europos Komisijos atstovybės Lietuvoje vadovas Arnoldas Pranckevičius.

Dalyviams finalo metu reikėjo atsakyti į 20 klausimų, už kuriuos iš viso buvo galima surinkti 24 taškus.

Finalininkai buvo apdovanoti prizais: pažintinėmis kelionėmis į Europos Sąjungos institucijas Briuselyje, „Lux Express“ kelionės bilietais į Rygą, Varšuvą ir Taliną, kvietimais į progreso ir inovacijų konferenciją „LOGIN 2020“, diena Nyderlandų Karalystės ambasadoje.

Gegužės 8 d. savo žinias apie Europos Sąjungą pasitikrino 24 000 dalyvių, atsakinėjusių į klausimus internetu. Egzamine dalyvavo mokiniai iš 546 mokyklų ir 101 organizacija.

„Europos egzaminą“ organizuoja Europos Komisijos atstovybė Lietuvoje. Projekto partneriai: LR švietimo, mokslo ir sporto ministerija, didžiausias Baltijos šalyse progreso ir inovacijų festivalis „Login 2020“, „Lux Express“, „Europe Direct“ informacijos centrai, Jaunimo Europos komanda, Valstybės pažinimo centras. Informacinis partneris – Lietuvos radijas ir televizija. „Europos egzaminą“ globoja Lietuvos Respublikos prezidentas Gitanas Nausėda.

Europos komisijos Lietuvoje atstovybės informacija

Skip to content