Menu Close

STUDIJOS 2020

 

 

 

 

 

Ką daryti, kad ateityje būtum reikalingas? Kaip išsirinkti profesiją, dėl kurios niekada netektų gailėtis? – tai klausimai, kuriuos užduoda daugybė jaunų žmonių, atsidūrę tolimesnio gyvenimo kelio pasirinkimo kryžkelėje.

Kviečiame Jus dalyvauti 18-oje tarptautinėje mokymosi, žinių ir karjeros planavimo parodoje STUDIJOS 2020 ir padėti jauniems žmonėms rasti atsakymus į šiuos kylančius klausimus.

STUDIJOS 2020 – didžiausia tarptautinė studijų ir karjeros planavimo paroda Lietuvoje ir Baltijos šalyse. Parodoje po vienu stogu pristatomas didelis mokymosi paslaugų pasirinkimas ir papildomos galimybės:

Lietuvos aukštosios universitetinės ir ne universitetinės mokymo įstaigos;
Profesinės mokyklos;
Švietimo ir ekspertinės organizacijos;
Užsienio universitetai;
Verslo įmonės, neformalus ugdymas, karjeros konsultacijos;
Kalbų kursai;
Tarptautiniai egzaminai bei kitos alternatyvos, kaip kelionės, savanorystė, „gap year“.
INTERNETAS STUDIJŲ PROGRAMOS NEIŠRINKS

Paroda yra patraukli savo formatu ir koncentruotu turiniu, todėl jaunimas aktualios informacijos kviečiamas ieškoti per tiesioginį bendravimą dalyvių stenduose, paskaitose, neformaliuose susitikimuose su mokymo ir verslo įstaigų atstovais, karjeros konsultantais, moksleivių ir studentų organizacijų nariais. Paroda kviečia visus norinčius studijuoti – ateiti, domėtis, klausti, bendrauti, lyginti, daryti išvadas ir pasirinkti.

PARODOS TEMATINĖS SALĖS

Paroda STUDIJOS kasmet atsinaujina, pasipildo aktualiomis temomis ir jų ekspozicijomis, naujais renginiais, kurie vyksta visose LITEXPO konferencijų salėse ir papildomose renginių erdvėse: UNIKALUSIS AŠ, konsultacijų zonoje PAŽINK SAVE, STEAM ERDVĖJE, Mokytojų kambaryje, Mokymosi visą gyvenimą renginių erdvėje ir kita.

STUDIJOS 2020 užims keturias parodų sales:

5 SALĖ – aukštasis universitetinis ir koleginis mokslas Lietuvoje, švietimo organizacijos, STEAM erdvė, karjeros konsultacijų erdvė PAŽINK SAVE.
4 SALĖ – karjeros planavimo mugė RENKUOSI PROFESIJĄ: aktualiausių rinkoje profesijų pristatymas, profesinis mokymas, valstybės tarnybų ir Lietuvos kariuomenės prisistatymai, profesinio meistriškumo konkursai.
3 SALĖ – tarptautinės studijų programos, kalbų kursai, tarptautiniai egzaminai, verslo pasiūlymai praktikai ir papildomam darbui laisvu nuo studijų metu. Nauja – „gap year“ pasiūlymai.
NAUJA. 1 SALĖ – Mokymasis visą gyvenimą

INTERNETAS SAVĘS ATRASTI NEPADĖS

Naują temą parodoje – „Mokymasis visą gyvenimą“ – padiktavo poreikis kalbėti apie tai, kokios kompetencijos ir žinios yra reikalingos jau dabar, kai darbo rinka susiduria su kvalifikuotos darbo jėgos trūkumu, o vis daugiau žmonių renkasi darbus, kurie jiems teikia malonumą ar virsta pomėgiu. Į šią erdvę rinksis žmonės, ieškantys naujų galimybių ir žinių, norintys kilti karjeros laiptais ar keičiantys profesijos sritį. Todėl kviečiame verslo įmones ir mokslo organizacijas kalbėti, kokios perspektyvos atsiveria tiems, kurie geba keistis, kurti, greitai įsisavinti ir pritaikyti naujas technologijas bei yra pasiruošę atrakint savo potencialą ne tik darbiniame, bet ir asmeniniame tobulėjime.

 

Skip to content