Menu Close

Sėkmė nusišypsojo šešių mokyklų atstovams 

 

 

 

 

 

 

 

Panevėžio teritorinės ligonių kasos (TLK) viktorinos nugalėtojų atrankos komisija jau išrinko 2020 m. spalio 5–18 dienomis vykusios tradicinės viktorinos „Ar viską žinai apie sveikatos draudimą ir ne tik?“ nugalėtojus ir paskatinamųjų prizų laimėtojus. Nugalėtojais tapo 10 dalyvių, o paskatinamuosius prizus šįmet laimėjo 20 mokinių, 5 pedagogai ir 2 visuomenės sveikatos specialistai.

Viktorinos nugalėtojais tapo gimnazistai iš Panevėžio Juozo Balčikonio, Kupiškio Lauryno Stuokos-Gucevičiaus, Zarasų rajono Antazavės Juozo Gruodžio ir Panevėžio 5-osios gimnazijų.  Paskatinamieji prizai skirti dviejų pastarųjų mokyklų, Rokiškio rajono Obelių ir Utenos rajono Užpalių gimnazijų mokiniams.

Sveikiname!

Geriausias žinias pademonstravo Panevėžio 5-osios gimnazijos abiturientas Mantas Šulskus surinkęs 30 taškų ir tapęs vienu iš viktorinos nugalėtoju.

Panevėžio 5-osios gimnazijos mokiniai laimėtojai:

II klasė – Goda Tarvydaitė, Austėja Bagdonaitė, Klaidas Grinskis

III klasė – Justina Petrauskaitė; Laurita Bundzinskaitė,  Ugnė Bukelytė,  Aurelijus Sulikas

Už aktyvų mokinių skatinimą dalyvauti viktorinoje ir aktyvų mokinių dalyvavimą joje (paskatinus dalyvavo didesnioji klasės dalis, bent keli dalyvavusieji tapo laimėtojais) padėkos raštai ir prizai taip pat skirti šiems pedagogams ir visuomenės sveikatos specialistams:

Jolitai Stankevičienei ir Editai Janulionienei, Panevėžio 5-osios gimnazijos informacinių technologijų mokytojoms

Virginijai Dapkevičienei, Panevėžio 5-osios gimnazijos visuomenės sveikatos specialistei

 

2020-11-17 Viktorinos rezultatai

 

2020-09-30, Panevėžio TLK. 2020 m. Rugsėjo 30 d.

 

 

 

 

 

Skip to content