Menu Close

Panevėžio 5-osios gimnazijos moksleiviai sėkmingai įkūrė savo verslą

 

Kipras ir Kipras Co” yra jaunoji bendrovė iš Panevėžio 5-osios gimnazijos, kurianti edukacinį stalo žaidimą gimnazistams „Atkalk!“.  2021-ųjų metų gruodžio 11-ąją dieną „Litexpo“ rūmuose įvykusioje „Lietuvos Junior Achievement“ kalėdinėje mugėje mokomosios bendrovės, dalyvaujančios „accelerator_x“ programoje, pirmą kartą pristatė savo sukurtas paslaugas ir produktus. Tarp 130 jaunųjų bendrovių dalyvavo ir „Kipras ir Kipras Co“ bei sugebėjo komisiją įtikinti savo produktu- už žaidimą gavo net dvi nominacijas. Šiandien edukacinio stalo žaidimo kūrėjai pristatė savo produktą visai Lietuvai ir netverdami džiaugsmu siūlo jį įsigyti.

„Tai vienintelis toks mokomasis stalo žaidimas Lietuvoje, padedantis linksmai ruoštis lietuvių kalbos, istorijos, chemijos, fizikos, biologijos, matematikos ir geografijos egzaminams. 150 dinamiškų klausimų kortelių, sudarytų remiantis 9-12 klasės mokyklos kursu, padės bet kurio mokymosi lygio moksleiviui linksmai ir be papildomo įdirbio pasiruošti artėjantiems egzaminams ar tiesiog įdomiai ir informatyviai praleisti laiką. Žaidimo atradimas ir kūrimas buvo sunki misija, bet mes tai padarėme, kad tenkintume savo klientus produktu, kuris suteiktų jiems mokslo dovaną ir, svarbiausia, neribotas džiaugsmo valandas.“

Kadangi „Kipras ir Kipras Co“ įkūrėjai dar patys yra moksleiviai, jie puikiai supranta brandos egzaminų keliamą baimę, todėl tiek save, tiek kitus gimnazistus aprūpino stalo žaidimu, kuris padės panikos periodą prieš testus praleisti ramiai ir, svarbiausia, išmokti svarbių žinių, jas „atkalant“, nes geriau informacija į galvą lenda žaidžiant.

Jaunoji bendrovė tiki, kad Lietuvoje bei Panevėžyje yra puikios sąlygos kurti smulkųjį verslą ir vystyti savo idėjas, ypač kad yra suteikiama galimybė moksleiviams be rizikos išbandyti savo jėgas verslo srityje ir už tai dėkoja „Lietuvos Junior Achievement“. „Kipras ir Kipras Co“ yra nusiteikę optimistiškai, jog jų siūlomu produktu patikės klientai, o kompanija galės džiuginti lietuvius puikiu edukaciniu stalo žaidimu ir linki visiems pajusti mokslo džiaugsmą žaidžiant „Atkalk!“.

Daugiau informacijos ir kur žaidimą įsigyti: https://www.atkalk.com/.

       

Skip to content