Menu Close

Labas rytas, sveikinu visą gimnazijos bendruomenę, mininčius mūsų iškovotos LAISVĖS 30-metį ir jautriai besidalinančią savo patirtimis su mokiniais, kuriems tie įvykiai jau yra tik istorija.

Dėkoju gimnazijos kūrybinei komandai už sukurtą video pamoką. Taip, aš tvirtai sakau, kad tai yra ne filmas, tai – gyvenimo pamoka. Žiūrėjau ją su virpesiu širdy. Man ji labai prasminga, verčianti galvoti “o ką turėjo jausti tie paprasti žmonės – jauni ir seni – beginkliai stovėję prieš tankus ir tiesiog atliekantys savo pareigą”… Ši pamoka patvirtino, kad atmintis gyva, o mūsų LAISVĖ užaugo, … ir egzistuoja jautri, bet stipri gija su jaunąja karta, kuri neša tą LAISVĖS šviesą net ir per apsnigtą, pusnyse paskendusį mišką:)
Dėkoju klasių vadovams už nuoširdžiai pravestas virtualias klasių valandėles, dailės ir technologijų mokytojams už virtualią mokinių darbų parodą. Gimnazijos laikraščio „Skaityk“ redakcijai už interviu su buvusia gimnazijos direktoriaus pavaduotoja Alma Juozaitiene.
Dėkoju ir kitai meninio apipavidalinimo komandai, kuri papuošė neužmirštuolių žiedais šiandien tuščią gimnaziją, uždegė atminimo žvakutes languose su viltimi, kad mes vėl greitai sugrįšime į gyvą bendravimą ir mokymąsi.
Ačiū už rytmetį!
Prasmingos dienos linkėdama,
direktorė D. Dapšauskienė
Skip to content