Menu Close

Kviečiame susipažinti su naujausia „Vaikų linijos“ organizuojamos kampanijos „BE PATYČIŲ“ informacija.

 

 

 2021-04-16. Ugdymo įstaigų darbuotojams – „Vaikų linijos“ adaptuotas internetinių mokymų kursas „Visada veikite!“

„Vaikų linija“ pristato internetinių mokymų kursą „Visada veikite!“ apie tai, kaip mokykla gali ir turi reaguoti, vykstant patyčioms. Šiais mokymais kviečiami laisvai naudotis ir praturtinti žinias ugdymo įstaigų darbuotojai bei visi suaugusieji, dirbantys su vaikais ar jaunimu, taip pat tėvai, norintys geriau suprasti, kas gali ir turi būti daroma, vaikui susidūrus su patyčiomis ugdymo įstaigoje.

Internetiniuose mokymuose „Visada veikite!“ išsamiai aptariami pagrindiniai reagavimo į patyčias žingsniai – nuo vykstančio netinkamo elgesio sustabdymo iki atvejo ir jo priežasčių išsiaiškinimo ir tolesnio situacijos stebėjimo. Taip pat mokymuose paaiškinamos svarbiausios sąvokos, susijusios su patyčių ir kitokio žeminančio elgesio prevencija, pateikiama naudingų patarimų, kokių efektyvių veiksmų imtis, kokius įrankius naudoti.

Mokymams atlikti tereikia interneto naršyklės ir maždaug vienos pamokos (45 min.) laiko. Svarbiausią informaciją galima atsisiųsti ir atsispausdinti. Kviečiame jais naudotis!

Internetiniai mokymai „Visada veikite!“ sukurti, adaptavus Švedijos patyčių prevencijos organizacijos „Friends“ mokymų kursą mokykloms, remiant Šiaurės ministrų tarybos biurui Lietuvoje.

Skaitykite daugiau

Draugiškos savaitės,
„Vaikų linija“

El. p. info@bepatyciu.lt
www.bepatyciu.lt | www.vaikulinija.lt
www.facebook.com/bepatyciu | www.facebook.com/vaikulinija

 

Skip to content