Menu Close

Kviečiame mokinius dalyvauti edukaciniuose konkursuose „Olympis 2021 – Rudens sesija“! Dalyvių laukia naujos įdomios užduotys!

Konkursai „Olympis“ vyksta nuotoliniu būdu svetainėje www.olympis.lt , dalyvauti galima ne tik mokykloje, bet ir namuose. Todėl jeigu Jūsų mokykloje lapkričio mėnesį pamokos vyktų nuotoliniu būdu, mokiniai galėtų dalyvauti namie. Vienintelė problema, kuri gali atsirasti paskelbus karantiną, tai dalyvių mokesčio surinkimas. Todėl mes rekomenduojame jau pradėti mokinių registravimą į konkursus. Viena iš pagrindinių priežasčių, kodėl daugelis mokinių turi silpnus mokymosi rezultatus, yra motyvacijos mokytis stoka. Daugeliui mokinių formalus mokymasis atrodo nuobodus ir neįdomus. Pagrindinis edukacinių konkursų „Olympis“ tikslas yra sudominti mokinius mokomaisiais dalykais ir skatinti mokinių mokymosi motyvaciją.
Dalyvaudami konkursuose, mokiniai gali patikrinti savo žinias, pakartoti mokomųjų dalykų medžiagą. Kadangi konkursai vyksta internetu, jie laviną mokinių darbo kompiuteriu įgūdžius. Po
konkursų mokytojai gali peržiūrėti savo mokinių atsakymus ir nustatyti temas, kuriose jie turi spragų. Kitaip, nei tradicinėse olimpiadose, edukaciniuose konkursuose yra įvairaus sudėtingumo
užduočių, todėl juose gali dalyvauti visi mokiniai.Visi konkurso dalyviai gaus padėkos raštus ir tušinukus„Olympis“, o laimėtojai bus apdovanoti medaliais ir diplomais.
Mokiniai iš aktyviai dalyvaujančių klasių (kai dalyvauja daugiau kaip 5 vienos klasės mokiniai) papildomai gaus skirtukus „Olympis“!
Registracija į konkursus ir detalesnė informacija: www.olympis.lt
Skip to content