Menu Close

Kviečiame apsilankyti spalio 19–21 d. LITEXPO vyksiančiame renginyje – tarptautinėje specializuotoje technologijų, inovacijų ir inžinerinių sprendimų parodoje BALTTECHNIKA 2022  

Kviečiame Lietuvos mokyklų bendruomenes apsilankyti spalio 19–21 d. LITEXPO vyksiančiame renginyje – tarptautinėje specializuotoje technologijų, inovacijų ir inžinerinių sprendimų parodoje BALTTECHNIKA 2022. Tai yra vienintelis ir svarbiausias inžinerinės pramonės metų renginys Lietuvoje. 

 

Parodos misija – ne tik specialistams, bet ir plačiajai visuomenei pristatyti šalies inžinerijos ir technologijų pramonės įmones, jų pasiekimus ir potencialą. Mokyklų bendruomenes – moksleivius, jų tėvus ir mokytojus – gali sudominti šie BALTTECHNIKA 2022 renginiai:

 

  • Inovacijų sala – tai speciali parodos dalis, pristatanti inovatyvius gaminius bei sprendimus, kurie būtų įdomūs tiek  profesionalams, tiek  plačiajai visuomenei. Šioje ekspozicijoje dalyviai pristatys, o lankytojai – pamatys, išbandys ir pačiupinės Lietuvoje gimusias inovacijas ir technologijas. Pirmą kartą paroda atvers duris ir plačiajai visuomenei, laukiama ir švietimo bendruomenė, moksleiviai, jų mokytojai ir tėveliai, švietimo įstaigų vadovai.
  • 2022-10-20 15.00-15.45 vyks Regioninio karjeros centro prie Užimtumo tarnybos pristatymas. Pranešėjai: Rita Gecevičienė ir Ina Ribinskaitė. Vieta: Prezentacijų erdvė 3 salėje. Regioninis karjeros centras viešina savo veiklą, teikiamas paslaugas jaunimui ir 3 salėje prezentacijų erdvėje su kviestiniu svečiu pristato patrauklią veiklą sudominančią jaunimo auditoriją ir  atitinkančią parodos tematiką (robotika, automatika/Pramonė4). Kviestinis svečias Lietuvos moksleivių robotikos olimpinė rinktinė „Lituanica X“ kviečia pasižiūrėti, kaip veikia jos konstruotas robotas. Komanda yra pasiekusi jau ne vieną pergalę. Šių metų kovą ji tapo Lietuvos Lego robotikos lygos „FIRST Lego League“ čempione ir įgijo teisę atstovauti Lietuvai JAV įvykusiame pasaulio Lego robotikos čempionate. Hiustone Lituanica X irgi sublizgėjo – gavo specialų prizą už roboto dizainą.
  • Making Industry 4.0 Real konferencija, kurioje pristatoma pramonės atstovų geroji patirtis ir praktiniai verslo pavyzdžiai, žengiant transformacijų keliu.

Skip to content