Menu Close

I klasių mokinių socializacijos projektas „Pažink draugą, gimnaziją, bendruomenę“

 

Pradėdami lankyti naują mokyklą mokiniai susiduria su naujais iššūkiais, nauja mokyklos tvarka, standartais, bendravimo stiliais. Šiandieninėje sparčiai kintančioje visuomenėje mokiniui tai dar vienas didžiulis iššūkis, kuris kasdienę ir paprastą jauno žmogaus veiklą, tokią kaip ėjimas į mokyklą, gimnaziją, gali paversti sudėtingu uždaviniu, o adaptaciją naujoje ugdymo įstaigoje – rimta problema.

2020 m. spalio 13-23 d. vyko socializacijos projektas „Pažink draugą, gimnaziją, bendruomenę“. Socializacijos projekto tikslai:

  • Padėti gimnazijos I klasių mokiniams įsijungti į bendrą veiklą su bendramoksliais.
  • Prisijunkti prie būrelių, vykstančių po pamokų, dalyvauti mokyklos renginiuose.
  • Formuoti ir puoselėti gimnazijos vertybes, vienijančias gimnazijos bendruomenę.

I klasių mokiniams vyko gimnazijos istorijos pamokos, kurias vedė neformalaus ugdymo pedagogė Aušra Skačkauskienė. Diskusijose apskrituose staluose Mokinių Parlamentas pristatė savo veiklas, renginius ir tradicijas, pirmokai pristatė savo klases, pasidalino su gimnazijos administracija ir pagalbos specialistėmis apie savo nuotaikas, bendravimą ir savijautą gimnazijoje. Ryškus ir spalvingas renginys “Pirmokų krikštynos” baigė projektą iššūkiais ir užduotimis, pirmokų inauguracija į penktosios bendruomenę.

Akimirkos iš renginių Igno Makausko, Beno Šarachovo ir Justinos Novokreščenichienės nuotraukose:

 

Skip to content