Menu Close

ELKIS PROTINGAI – BŪK SAUGUS!

Mieli gimnazijos mokiniai, tai, kas vyksta dabar – jau nebe pratybos. Tai kova su nematomu priešu – pavojingu virusu. Jo baigtis priklauso nuo mūsų visų. Labai prašau visų būti atsakingiems ir sąmoningiems dėl savęs, mokytojų, tėvų ir kitų artimųjų. Taip pat dėl medikų, kurie dirba dieną ir naktį, nebežiūrėdami savo sveikatos ir jėgų.

LAIKYKITĖS HIGIENOS rekomendacijų: dažnai plaukite rankas su muilu (bent 30 sek.), nelieskite veido, burnos ir akių. Nepamirškite vėdinti patalpų bei naudokite dezinfekantus. Čiaudėkite tik į alkūnės linkį ar nosinaitę, bendraukite ne ilgiau 15 min., laikykitės 2 m atstumo.

VENKITE SUSIBŪRIMŲ ir laikykitės 2 metrų atstumo nuo kitų žmonių. Viešumoje bendraukite ne ilgiau 15 min. Nesilankykite draugų namuose, prekybos centruose, nelieskite lauko treniruoklių, vaikų žaidimo aikštelių įrenginių bei kitų paviršių, nesibūriuokite parkuose, žaidimų aikštelėse, nežaiskite komandinių žaidimų sporto aikštynuose.

JEI PAJUTOTE PERŠALIMO AR Į GRIPĄ PANAŠIUS SIMPTOMUS – neikite į gimnaziją, informuokite klasės vadovą. Izoliuokitės nuo aplinkinių ir stebėkite savo sveikatą! Išlikite ramūs ir pasikonsultuokite su savo šeimos gydytoju.

SAVIIZOLIACIJOS metu privaloma visiškai atsiriboti nuo kitų asmenų, laikytis saviizoliacijos taisyklių.

Gimnazijos administracija

Skip to content