Menu Close

Dėkojame gimnazijos bendruomenei už suteikiamą paramą!

 Primename, kad atsižvelgiant į susidariusią situaciją dėl COVID-19, gyventojų pajamų mokesčio deklaravimo ir sumokėjimo terminas yra nukeltas. Vietoje buvusios gegužės 4 d., šiais metais pajamas deklaruoti bei pajamų mokestį sumokėti turite iki 2020 m. liepos 1 dienos. 

2020 metais nuo 2019 metais gautų apmokestinamų pajamų jau galite paskirti pajamų mokesčio dalį iki 1,2 procentų paramos gavėjui Panevėžio 5-ajai gimnazijai.

Kokiu būdu galima pateikti prašymą FR0512 (prašymas pervesti pajamų mokesčio dalį paramos gavėjui)?

Greičiausiai ir patogiausiai prašymą FR0512 galite pateikti elektroniniu būdu per elektroninio deklaravimo sistemą (EDS). Prašymą taip pat galite:

  • įteikti tiesiogiai bet kuriai AVMI; (Dėl COVID-19 viruso VMI aptarnavimo skyriai uždaryti, gyventojai aptarnaujami tik nuotoliniu būdu.)
  • atsiųsti paštu (išskyrus elektroninį paštą) į VMI prie FM Mokestinių prievolių departamento Dokumentų tvarkymo ir archyvavimo skyrių adresu: Neravų g. 8, 66257 Druskininkai.
  • pateikti ir per e. VMI mobiliąją aplikaciją (tai mobilioji programėlė, kuria gyventojams pateikiamos aktualiausios VMI paslaugos).

Svarbu: Prašymus galite pateikti tik asmeniškai (įskaitant siunčiamus paštu) arba įstatymų nustatyta tvarka per atstovą. Todėl pluoštais atsiųsti paštu ar teikiami tiesiogiai VMI darbuotojui Prašymai nenagrinėjami, jeigu kartu nepridėti atstovavimą kiekvienam gyventojui, kurio Prašymas teikiamas, patvirtinantys dokumentai (įstatymų nustatyta tvarka patvirtinti įgaliojimai).

Dėl deklaravimo galite kreiptis į gimnaziją – skambinkite telefonu 8 640 55725 (raštinė) arba 8 682 34202 (neformalaus ugdymo pedagogė Aušra Skačkauskienė), padėsime, atsakysime į visus kylančius klausimus.

Direktorės laiškas ir visa kita reikalinga informacija yra skiltyje “Paremkite mus”.

Skip to content