Menu Close

Dėkojame gimnazijos alumnams už susitikimus

Jaunam žmogui pasirinkti tolimesnį karjeros kelią nėra lengva. Gausybė studijų programų, specialybių ir profesijų. Norėtųsi studijuoti ir ten, ir ten. Kaip pasirinkti, kaip žinoti, kas man geriausia? Tikimės, kad į šį klausimą bent truputį padėjo atsakyti kovo mėnesį vykę susitikimai su gimnazijos alumnais, kurie pasidalino savo istorijomis, kaip jie rinkosi studijas, darbus.
Dėkojame visiems alumnams, kurie skyrė savo laiką 5-osios gimnazijos mokiniams:
Jokūbui Lapei, Aušrai Garuckaitei, Miglei Mikalajūnaitei, Aistei Dijokaitei, Ivetai Šmidtaitei, Linai Strupinskienei, Gretai Dapšauskaitei, Tautvydui Klivickui, Reginai Kenstavičiūtei-Ivaškienei, Džiugintai Balčiūnei, Justinai Gervytei, Justinai Baltrūnaitei, Tomui Bačiūnui, Lauritai Merkelei, Austėjai Gaputytei, Justinui Žakevičiui, Vaidai Virbilaitei, Agnei Kanapeckaitei, Rugilei Gurrieri, Monikai Stepukaitei, Pauliui Michalauskui, Jūratėi Kliūkaitei, Kristijonui Pajėdai, Lukui Radžiūnui.
Nuoširdžiai Jums dėkojame už šiltus susitikimus su gimnazistais, už Jūsų skirtą laiką, patirtį, kuri yra neįkainuojama ir nepakartojama, už nuostabų vertybinį požiūrį, pasidalinimą idėjomis!
Ačiū už gerą pavyzdį!
Jūs esate mūsų įkvėpėjai! Iki kitų susitikimų!
Sėkmės darbuose!
Profesijos patarėjos Jelena Užalinskienė ir Elvira Vaisiauskienė
Skip to content