Menu Close

Birželio 2 d. Lietuvoje vyko visuotinė atvirų durų diena tėvų darbovietėse „Šok į tėvų klumpes 2023“. Dėka gimnazijos mokinių tėvų, prisijungėme prie šios prasmingos iniciatyvos

Birželio 2 d. Lietuvoje vyko visuotinė atvirų durų diena tėvų darbovietėse „Šok į tėvų klumpes 2023“. Dėka gimnazijos mokinių tėvų, prisijungėme prie šios prasmingos iniciatyvos. Mokiniai, kurie domisi gydytojo – odontologo ar odontologo asistento profesija, turėjo galimybę odontologijos klinikoje Panevėžyje „Extradenta“ stebėti, būti visai šalia gydytojo – odontologo ir jo padėjėjo, asistuoti.
III klasių gimnazistės, išbandžiusios šį profesinį veiklinimą, džiaugėsi įgyta patirtimi, asistavimu, žiniomis apie medicinos studijas, darbo metu naudojamas priemones. Viskas buvo įdomu, smalsu. Merginos sužinojo, kaip planuojamas ir atliekamas darbas klinikoje, kaip bendraujama su pacientais, kokiomis savybėmis pasižymi medicinos srities specialistai. Merginos teigė, kad ši patirtis tik sustiprino supratimą, kad profesija nėra lengva, būtinas kruopštumas, atidumas, atsakingumas bei atsidavimas. Gydytojo profesija – mokymasis visą gyvenimą.
Nuoširdžiai dėkojame gydytojai už suteiktą galimybę.
Ačiū merginoms už dalyvavimą ir pasidalinimą.
Kviečiame ateinančiais mokslo metais mokinių tėvelius prisidėti prie mokinių profesinio veiklinimo, taip prisidedant prie sėkmingo jų karjeros kelio kūrimo.
Karjeros specialistė Justina
Skip to content